PL
Nasza technologia
Nasza technologia.

Technologia wytwarzania siatek z włókna szklanego EUROWEK to kompletna, dopracowana koncepcja powstała w oparciu o wieloletnie doświadczenie naszej firmy.

Jako pionierzy produkcji tkanin technicznych o otwartych oczkach w kraju systematycznie dążymy do podnoszenia jakości i wydajności naszej produkcji.

Produkty Eurowek charakteryzują się wysokimi standardami jakościowymi, dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii tworzonych przez nas w kooperacji z dostawcami sprzętu oraz jednostkami B+R

Nasze linie produkcyjne to nowoczesny park maszynowy zaprojektowany i wykonany na potrzebny wyspecjalizowanej produkcji, który jest systematycznie modernizowany przez naszych pracowników, dbających o ciągły rozwój.

Bazujemy na surowcach najwyższej jakości od skrupulatnie wyselekcjonowanych dostawców stale współpracujących z nami w celu zapewnienia niezmienności ich właściwości.

Przyzakładowe laboratorium, będące częścią naszej firmy to miejsce gdzie produkty badane są na każdym etapie jego powstawania – począwszy od pojedynczych surowców, poprzez półprodukty, na produkcie gotowym kończąc.

Najwyższy standard naszych produktów poparty jest uzyskanymi certyfikatami:

- ISO 9001

- ETA dla produktów do systemów dociepleń

- Certyfikat Zakładowej Kontroli Produkcji

jak również regularnie przeprowadzanymi wewnętrznymi audytami.

Tkaniny siatkowe wytwarzane są zgodnie z normą ETAG004.

Kompletna technologia to jeden zakład produkcyjny podzielony na wyspecjalizowane linie. Zapewnia to ciągłość produkcyjną, dzięki czemu możemy szybko i precyzyjnie reagować na spersonalizowane potrzeby klientów, gwarantując niezmiennie najwyższą jakość produktów.