PL
Eurowek, jakość
i profesjonalizm.

Marka EUROWEK powstała na początku XXI wieku z potrzeby przedstawienia oferowanych przez nas wyselekcjonowanych produktów pod jednym wspólnym logo. Początkowo w ofercie znajdowały się folie dla budownictwa oraz siatki z włókna szklanego produkowane dla nas przez czołowych wytwórców.

Chęć udoskonalania portfolio produktowego pod kątem zakresu oferty oraz jakości wyrobów doprowadziła do zmiany koncepcji marki z wytwarzania produktów  u zewnętrznych dostawców do projektowania oraz produkcji we własnym zakładzie.

Obecnie wszystkie siatki oferowane pod marką EUROWEK wytwarzane są w oparciu o własne technologię na bazie zgłoszeń patentowych dokonanych przez naszą firmę co gwarantuje stałe doskonalenie procesów produkcyjnych co ma bezpośredni wpływ na jakość produktów EUROWEK.

EUROWEK to marka, która ma jasno określone priorytety. Poprzez stały rozwój i prowadzone badania, podążamy za potrzebami współczesnego świata. Zależy nam aby użytkownik naszych produktów był zawsze zadowolony z końcowego efektu oraz łatwości ich stosowania.

O marce